Vícedenní poznávací zájezdy letecké


Krásy Mallorky – všechny výlety v ceně – NOVINKA

Termín: 2.-9.10.2021

Cena: 22.990,– na osobu ve dvoulůžkovém pokoji


1. den – odlet z Prahy na Mallorku. Odjezd na hotel.

2. den – volný den u moře.

3. den – jizda k majáku Cap de Formentor. Jízda poloostrovem, která nás zavede na vyhlídky na mohutné skalnaté útesy. Zastávka v přístavním městečku Port de Pollenca. Prohlídka města Alcudia se zachovaným opevněním a římskými památkami. Možnost koupání na některé ze zdejších plážích.

4. den – navštívíme krápníkové jeskyně Coves del Drac, kde v rámci prohlídky poplujeme na jednom z největším podzemním jezeru na světě. Turistika v oblasti kláštera Sant Salvador (510 m), odkud jsou překrásné výhledy na ostrov. Historické město Petra s velmi pěknou atmosférou a klášter Randa s nádherými výhledy.

5. den – Palma de Mallorca – prohlídka hlavního města ostrova s významnými památkami a monumentální gotickou katedrálou La Seu, postavenou na zbytcích mešity. Procházka k zámku Castell de Bellver odkud jsou krásné výhledy na celé město. Odpoledne koupání a relaxace na pláži.

6. den – celodenní relax u moře nebo výjezd do hor, kdy vystoupáme z vesničky Orient ke zřícenině hradu Castell d ́Allaro (822 m), odkud jsou impozantní výhledy. Poté budeme klesat do města Alaró (cca 3 hod.). Odpoledne návštěva městečka Valldemossa, malebného města s kartuziánským klášterem.

7. den – prohlídka městeček Soller a Port de Soller. Fakultativně možnost jízdy historickou tramvají mezi městečky. Fakultativně možnost výletu lodí do romantické zátoky Sa Calobra a procházka přes několik tunelů k soutěsce Torrent de Pareis, což je jedna z největších evropských soutěsek. Možnost koupání. Cestou zpět návštěva kláštera Lluc, hlavního poutního místa na ostrově proslulého díky tmavé sošce Panny Marie (La Moreneta).

8. den – relaxace a odlet do ČR.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy, 7 nocí s polopenzí, průvodce, výlety

Produkt: ck ROSLO České Budějovice , s.r.o. IČO 26087391