Termály na více dní

Maďarsko – Zalakaros – hotel KAROS SPA ****

Termín 1.-8.6.2020 na 6 nocí, nástup Tábor

Cena: 9990 Kč / os ve dvoulůžkovém pokoji – do 28.2. sleva 10% !

Hotel disponuje komplexem na ploše 1000 m2, s bazény venkovními i vnitřními o teplotě 33 – 38°C a různými druhy saun. Léčivá voda pomáhá na potíže pohybového aparátu, neurologická onemocnění, poruchy oběhové soustavy a gynekologické potíže.

Cena zahrnuje: dopravu, 6 nocí s polopenzí, v poledne polévkový bufet, půjčení županu, vstupy do areálu a sauny, služby delegáta.

Produkt: ck Golden City Tour s.r.o. Praha – IČO 00549703

Termál ve Velkém Mederu – Slovensko

Termín: 30.5. – 6.6.2020

Cena: 8.830 Kč / os. ve dvoulůžkovém pokoji

Areál termálního komplexu Thermal Corvinus netřeba představovat – středně mineralizovaná voda v krytých, polokrytých a venkovních bazénech o teplotě 25°C až 40°C má příznivé účinky na pohybovou soustavu, odstraňuje únavu svalů a přispívá k celkové regeneraci organismu. Ubytování je zajištěno v *** hotelu v bezprostřední blízkosti koupaliště, celý objekt je klimatizován, pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, všechny mají balkon, vlastní sociální zařízení, připojení na internet a ledničku. Strava je podávána v rozsahu polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu. V ceně je uvítací aperitiv, místo jedné večeře bude pečené sele a 0,5 l piva. Výhodou je zlevněná permanentka se dvěma vstupy denně. Odjezd autobusu v sobotu ráno, z Tábora od vlakového nádraží.

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování na 7 nocí s polopenzí, pojištění proti úpadku.

Fakultativní příplatek za komplexní pojištění: 251,–

Produkt: ck ing. Miroslav Jurečka, Praha 4 – IČO 64915760

Termál v Celldömölku – Maďarsko

Termín: 7. – 12. 9. 2020

Cena: 8900,– Kč / os. ve dvoulůžkovém pokoji

Celldömölk – jedny z nejmladších a nejméně známých lázní Maďarska, v blízkosti historického města, s výhledem na nečinnou sopku. Voda má příznivé účinky na pohybovou soustavu, svalovou a šlachovou únavu, nervové nemoci a poruchy látkové výměny. Bazény venkovní i kryté teplé 27°C až 36°C. Balneohotel **** je přímo spojen s lázněmi. Pokoje jsou jedno- až čtyřlůžkové, s balkonem, vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a připojením na internet. Strava je podávána v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bufetu. Odjezd autobusu je v pondělí ráno z Tábora, od vlakového nádraží.

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování na 5 nocí s polopenzí, volný vstup do termálních lázní a světa saun, půjčení županu a osušky, služby průvodce a pojištění proti úpadku

Fakultativní příplatek za komplexní pojištění: 207,–

Produkt: ck ing. Miroslav Jurečka, Praha 4 – IČO 64915760

Thermal Hotel Balance **** v Lenti – Maďarsko

Termín: 15. – 18. 11. 2020

Cena: 6.690 Kč / os. ve dvoulůžkovém pokoji

Lenti – v jihozápadní části Maďarska, v údolí řeky Kerka. Veřejné lázně nabízí kryté i venkovní bazény o teplotě vody 28°C až 38°C, která příznivě působí na pohybový aparát, revmatismus a nervový systém. Hotel je s lázněmi spojen chodbou. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s balkonem, klimatizací a vlastním sociálním zařízením. Strava je podávána v rozsahu polopenze, snídaně i večeře formou bufetu. Odjezd autobusu je v neděli ráno z Tábora, od vlakového nádraží.

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování na 3 noci s polopenzí, 15.30 – 16.00 „sladkou půlhodinku“, neomezený vstup do termálních lázní, vstup do hotelového wellness a sauny ve 4. patře, vstup do nové zážitkové části, půjčení županu, služby delegáta a pojištění proti úpadku.

Fakultativní příplatek za komplexní pojištění: 182,–

Produkt: ck Hungariatour s.r.o. Písek – IČO 25177532

Maďarsko – Bükfürdö – RÉPCE GOLD ****

Termín: 11.-14.6.2020

Cena: 6890 Kč / os. ve dvoulůžkové pokoji

Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.

Ubytování v hotelu Répce Gold**** je s lázněmi spojen krytou vytápěnou chodbou. Klimatizované pokoje mají koupelnu, WC, TV, telefon, mini-bar, trezor, Wi-Fi zdarma. Vetšina pokojů má balkon, pokoje s přistýlkou balkon nemají. Hotel je vybaven klimatizovanou restaurací k podávání jídel formou bufetu, lobby barem, drogerií, dětským koutkem a vlastním wellness (plavecký bazén, whirpool, jacuzzi, sauna, parní kabina).

Cena zahrnuje: dopravu, 3 noci s polopenzí formou bufetu, 0,25 l vody k večeři, 3x neomezené vstupné do termálního areáluvč. zážitkové části a wellness ostrova, půjčení županu a služby průvodce.

Odjezd: nástup Tábor, + 100,-

Produkt: ck Roslo s.r.o. České Budějovice – IČO 26087391